post

I ELIMINACJE DO OOM ORAZ KADRY POLSKI MŁODZIKÓW, CIECHOCINEK 02-05.03.2023

W dniu dzisiejszym zakończyły się eliminacje do Mistrzostw Polski Kadetek – OOM 2023.
Zawodniczki Boks Olimpijczyk Ozorków z Zespół Szkół Zawodowych w Ozorkowie spisały się na miarę swoich umiejętności i czasu jaki trenują. Najbliżej awansu do 1/8 Mistrzostw Polski Kadetek była:

✅ Natalia Stańczyk, która w pierwszej walce przed czasem, pokonała zawodniczkę z KS Raszyn-Boks . Natomiast w walce finałowej, przegrała jednogłośnie na punkty z zawodniczką KS Bombardier Gdynia.
Pozostałe nasze zawodniczki:
✅ Natalia Mikołajko
✅ Weronika Steglińska
przegrały swoje pierwsze pojedynki z medalistkami Mistrzostw Polski, odpowiednio z klubu Sekcja Boksu WKS Śląsk oraz Bagdasarian Boxing Club Poznań .
👉 W eliminatorze do Kadry Narodowej Młodzików (13-14 lat) wystartował:
✅ Mateusz Adamski.
🥊 W pierwszej walce pokonał przeciwnika z BKS Olimp Szczecin . W kolejnej pojedynku, otrzymał walkowera od pięściarza Klub Sportowy Copacabana Konin . W walce o I miejsc Mateusz pokonał jednogłośnie na punkty zawodnika z RMKS Rybnik .
🇵🇱 Tym samym wywalczył pierwsze miejsce 🥇 i czeka na powołanie do Kadry Polski Młodzików.

Wielkie brawa dla wszystkich zawodników.