post

MIĘDZYNARODOWE GRAND PRIX O PUCHAR SKORPIONA, SZCZECIN 20-22.01.2023

Sezon bokserski 2023 Boks Olimpijczyk Ozorków z Zespół Szkół Zawodowych w Ozorkowie rozpoczął z wielkim uderzeniem. Trzech naszych zawodników wzięło udział w Międzynarodowym Grand Prix o Puchar Skorpiona w Szczecinie. Zawody stały na wysokim poziomie, w których wzięło udział ponad 230 zawodników z 29 klubów z Polski, Czech, Niemiec, Słowacji oraz Ukrainy. Łącznie na dwóch ringach stoczono 176 walk.
Puchar ,,Skorpiona” dla naszej drużyny zdobyli:

✅ Dominik Adamski🥇miejsce, pokonując 2 przeciwników.
✅ Mateusz Adamski🥇miejce, pokonując 2 przeciwników.
✅ Oliwia Formela🥇miejsce, pokonując w finale Reprezentantkę Czech 🇨🇿 oraz w walce poza turniejowej Reprezentantkę Ukrainy 🇺🇦
 
Dziękujemy organizatorowi za zaproszenie oraz naszym zawodnikom za dobrą podstawę.
W następnych zawodach wystartujemy w jeszcze mocniejszym składzie.