post

MATEUSZ ADAMSKI MISTRZEM POLSKI, ŚREM 02-08.10.2023

Mateusz Adamski Boks Olimpijczyk Ozorków z Zespół Szkół Zawodowych w Ozorkowie został Mistrzem Polski Młodzików (13-14 lat), które zostały zorganizowane przez Boks Śrem.
 
✅ Mateusz w drodze po najcenniejszy kolor medalu, pokonał zawodników z następujących województw: Kujawsko Pomorskiego, Śląskiego, Opolskiego, aby w Finale Mistrzostw Polski skrzyżować rękawice z zawodnikiem Klubu Kujawia Włocławek.

Walka finałowa była bardzo wyrównana, co świadczy o dobrym przygotowaniu finalistów. Decydująca trzecia runda, należała do naszego zawodnika, co przesądziło o zwycięstwie Mateusza i zdobyciu Mistrzostwa Polski Młodzików.
 
Kolejni nasi zawodnicy:
✅ Igor Brauze
✅ Fabian Ignaczak
po ambitnych walkach odpadli w eliminacjach, zdobywając doświadczenie, które zaprocentuje w przyszłości.
 
Wielkie brawa dla Naszych zawodników.