post

I ELIMINACJE DO MISTRZOSTW POLSKI KADETEK, CIECHOCINEK 25-28.02.2021

Zawodniczki Olimpijczyka Ozorków z Zespołu Szkół Zawodowych w Ozorkowie, zakończyły udział w I Eliminacjach do Mistrzostw Polski. Najbliżej awansu do finału Mistrzostw Polski była ✅ Martyna Malek, która w pierwszej walce pokonała zawodniczkę z Włocławka, natomiast w walce o finał, musiała uznać wyższość Reprezentantki Polski z Nowego Dworu Mazowieckiego.

Pozostałe nasze zawodniczki:
✅ Oliwia Olczak
✅ Natalia Berger
✅ Oliwia Formela
✅ Nadia Michalska
po bardzo dobrych i ambitnych walkach, przegrały swoje pojedynki eliminacyjne z dłużej trenującymi pięściarkami.

Nasz zawodnik ✅ Gabriel Grodnicki, który brał udział w eliminatorze do Kadry Narodowej Młodzików, zajął w turnieju II miejsce. Przegrał walkę finałową z zawodnikiem z Gniezna.
 
Do kolejnego turnieju eliminacyjnego został jeszcze miesiąc czasu. Przed nami kolejny sprawdzian i zdobywanie doświadczenia – Mistrzostwa Województwa Łódzkiego, które odbędą się w najbliższy weekend w Radomsku.
 
Jesteśmy z Was dumni