post

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO, ŁÓDŹ 07-08.03.2026

👉 Boks Olimpijczyk Ozorków przy Zespół Szkół Zawodowych w Ozorkowie do Mistrzostw Wojewódzkich wystawił 8️⃣ pięściarzy.
 
Medale dla Miasto Ozorków wywalczyli:
✅ Dominik Adamski🥇
✅ Mateusz Adamski🥇oraz 🏆 ,,Najlepszego Boksera Turnieju”
✅ Igor Przygodzki🥈
✅ Bartek Pogorzelski🥈
✅ Oli Zarzycki 5️⃣ miejsce
✅ Mateusz Olsiewicz po wygranych dwóch walkach eliminacyjnych, melduje się w ćwierćfinale.
W mistrzostwach z braku przeciwników nie boksowali:
✅ Zuzanna Majewska
✅ Szymon Goszczyk
 
Gratulujemy sukcesów.