MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO, ŁÓDŹ 07-08.03.2026 Posted on 21 marca, 2026 by olimpijczyk Boks Olimpijczyk Ozorków przy Zespół Szkół Zawodowych w Ozorkowie do Mistrzostw Wojewódzkich wystawił pięściarzy. Medale dla Miasto Ozorków wywalczyli: Dominik Adamski Mateusz Adamskioraz ,,Najlepszego Boksera Turnieju” Igor Przygodzki Bartek Pogorzelski Oli Zarzycki miejsce Mateusz Olsiewicz po wygranych dwóch walkach eliminacyjnych, melduje się w ćwierćfinale. W mistrzostwach z braku przeciwników nie boksowali: Zuzanna Majewska Szymon Goszczyk Gratulujemy sukcesów.